Piątek, 25.05.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wygraj z nami...ciszę jak ta

Wygraj z nami...ciszę jak ta
Stowarzyszenie Mała Szkoła Wielkie Szanse organizuje 7 maja o godzinie 19.00 w amfiteatrze przy kościele na Poczekajce w Lublinie drugą edycję koncertu charytatywnego "wyGRAJ z nami!". Wydarzenie ma na celu pozyskanie funduszy, które zostaną wykorzystane do doskonalenia procesu oraz warunków nauczania w Szkole Podstawowej w Mariance, gm. Niedrzwica Duża.

Organizatorzy zapraszają wszystkich jak mówią " do wypicia wspólnie z nami filiżanki dobroci, wsłuchując się w niesamowite dźwięki, którymi zaczaruje nas zespół Cisza jak ta podczas najbliższej edycji koncertu "wyGRAJ z nami!" będziemy mogli udać się na poetycko-muzyczną wędrówkę po Krainie Łagodności. Zespół, który umili nam czas, od dwunastu już lat podróżuje wspólnie po ścieżkach gór, poezji i muzyki, ubierając w nuty słowa wielkich polskich poetów. Podążają brukowymi ulicami miast, ścieżkami górskich szlaków, śladami ludzkiej wrażliwości, ze słowem i muzyką, by pokazywać świat prozy w piękniejszy, pełen poetyckiej mądrości sposób.

Wśród osób, które zdecydują się na zakup biletów normalnych EXTRA, zostaną rozlosowane nagrody. Są wśród nich, m.in.: szkolenie driftingu, wejścia dwuosobowe na Strefę Wysokich Lotów w Lublinie, voucher na strzelanie z broni palnej od PM Shooter, wejścia do Ci od Gier - Escape Room Lublin, wejście do Let Me Out Lublin, karnet na 4 wybrane zajęcia w klubokawiarni AleHeca, vouchery na jazdę quadem z Fun Sport, wejścia do Sky Parku, spływ kajakowy, wejście do Bingo Bongo Centrum Rozrywki na Ursynowie, wejście dwuosobowe na koncert w Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, gadżety z autografami od MKS-u Lublin, gadżety z autografami od Górnika Łęczna, zdjęcie z autografem Roberta Lewandowskiego, płyta zespołu Enej z autografami ".
 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe