Piątek, 25.05.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ta ostatnia niedziela...w Icemanii

Ta ostatnia niedziela...w Icemanii
Lubelskie lodowisko ogłasza koniec zimy. W najbliższą niedzielę 19 bm. po raz ostatni w tym roku pojeździmy na łyżwach.

Na ostatni weekend sezonu MOSiR przygotował specjalną promocję – w sobotę 18 i w niedzielę 19 marca jazda NO LIMIT (bez ograniczeń czasowych w cenie jednego biletu) dla wszystkich.

Mijający właśnie sezon rozpoczął się 5 listopada. Do środy 15 marca lodowisko odwiedziło 114 246 osób. Tym samym pobity został ubiegłoroczny rekord frekwencji, gdy na Icemaniii pojawiło się 102 705 osób.  W samym styczniu Icemanię  odwiedziło ją 37 176 osób. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się też działająca na lodowisku wypożyczalnia. W czasie tegorocznej zimy korzystający z lodowiska wypożyczyli: łyżwy – 66 665 razy, kaski – 2 547 razy, pingwiny – 3 235 razy (dane na 15 marca).

AKADEMIA MAŁEGO SZOFERA

Wzorem poprzednich lat w hali, w której zimą działała Icemania, na sezon letni zostanie zbudowana Akademia Małego Szofera. To mini miasteczko drogowe, które daje najmłodszym szansę zapoznania się z podstawami ruchu drogowego – małe uliczki, przy których stoją makiety budynków, krawężniki, znaki i sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach.

Obiekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które ważą nie więcej niż 60 kilogramów. Do dyspozycji odwiedzających znajdują się pojazdy z napędem elektrycznym: samochodziki akumulatorowe, skutery i quady elektryczne typu Big Fot.

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe