Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Zostań dawcą szpiku. Zarejestruj się

Zostań dawcą szpiku. Zarejestruj się
Fundacja DKMS Polska w dniach 18-19 marca 2017 roku organizuje rejestrację potencjalnych dawców szpiku lub komórek macierzystych krwi w Lublinie pod hasłem „Dzień Dawcy Szpiku w Lubelskich Galeriach Handlowych”.

Żeby sie zarejestrować trzeba mieć ukończone 18 lat , a nie przekroczony 55 rok życia. Waga minimalna to 50 kg. Rejestracja nie zajmuje dużo czasu i polega na przeprowadzeniu wywiadu, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Jeli kody genetyczne dawcy i biorcy sie zgadzają, dochodzi do przeszczepu. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości.

Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się:

Data: 18 - 19marca 2017 r.

Miejsce: Tarasy Zamkowe

Adres: Al. Unii Lubelskiej 2,


 

Miejsce: Atrium Felicity

Adres: Al. Wincentego Witosa 32,


 

Miejsce: Galeria Olimp

Adres: Al. Spółdzielczości Pracy 34

"Rejestracja dla dawców jest bezpłatna, ale jej koszt to 180 zł, który Fundacja DKMS pokrywa dzięki wsparciu osób prywatnych lub firm. Ty również możesz dołożyć do tego przysłowiowa cegiełkę. Przekaż 1% swojego podatku na naszą działalność. Wpisz w swój formularz PIT nasz numer KRS: 0000318602 lub wypełnij go za pomocą programu dostępnego na naszej stronie: www.dkms.pl/pl/1procent.

 

Każda, nawet najmniejsze wsparcie finansowe pozwoli nam pozyskać więcej potencjalnych Dawców. Wiedząc, że rejestracja w bazie jest bezpłatna, będziemy wdzięczni, jeśli pokryjesz choćby jej część przekazując darowiznę na konto o numerze: 62 1240 6292 1111 0010 6197 7890. Dziękujemy. Liczy się każde wsparcie". - podaje Bartłomiej Cisek z Fundacji DKMS - Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.


 

   

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe