Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Globus wytacza armatki

Globus wytacza armatki
Zgodnie z zapowiedziami wraz z nadejściem mrozów rozpoczęło się naśnieżanie stoku Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Uruchomienie kompleksu zaplanowano na najbliższą niedzielę, tj. 8 stycznia.

Do skutecznego naśnieżania konieczne są ujemne temperatury przez kilka kolejnych dni i nocy. Prognozy meteorologiczne wskazują, że takie warunki będą utrzymywały się w najbliższym czasie, w związku z czym rozpoczęliśmy produkcję śniegu. Armatki zostały uruchomione dzisiejszej nocy. Będą pracowały non stop w kolejnych dniach i nocach. Jeśli uda się przygotować odpowiednią warstwę pokrywy śnieżnej na zboczu, co pozwoli na bezpieczne wpuszczenie na stok narciarzy i snowboardzisów, Globus Ski ruszy w najbliższą niedzielę.

Globus Ski to stok narciarski, którego ogromnym atutem jest położenie w samym centrum Lublina. Z łatwością można tu dojechać komunikacją miejską oraz własnym środkiem transportu. Ci którzy zdecydują się na własne auto, mają możliwość pozostawienia go na pobliskim parkingu przy stoku

Globus Ski będzie otwarty w godz. 14:00 - 21:00 w dni powszednie oraz w godz. 10:00 - 21:00 w weekendy, święta oraz w ferie zimowe. Oświetlenie całego stoku pozwala na jazdę do późnych godzin wieczornych.

Osoby nie dysponujące własnym sprzętem, zarówno narciarskim jak i snowboardowym, mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu znajdującej się przy stoku.

Do dyspozycji naszych gości będą dwie trasy narciarskie (do jazdy na nartach i snowboardach) z wyciągami o długości 300 i 100 metrów. W kolejnym etapie naśnieżania przygotujemy również snowpark z przeszkodami w dolnej części stoku.

Cennik obiektu znajduje się w załączniku.

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe