Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Hot Sport: Wydanie specjalne. Rozmowa z Prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem i Prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem.

Hot Sport: Wydanie specjalne. Rozmowa z Prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem i Prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem.
W przyszłym roku w Lublinie i sześciu innych miastach Polski odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej reprezentacji U 21. Prezes Boniek jest bardzo zadowolony z przygotowań do turnieju Euro 2017 w naszym mieście. To właśnie na Arenie Lublin odbędzie się mecz inauguracyjny. Prezydent Lublina nie kryje, że jest to doskonała okazja do promocji naszego miasta.

Dziś w programie Hot Sport nadawanym z zaimprowizowanego studia w lubelskim Trybunale Koronnym gościmy Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Porozmawiamy o pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata w Kazachstanie i przyszłorocznym Turnieju Euro U 21. Prezydent Lublina Krzysztof Żuk opowie, jak połączyć sport z promocją naszego miasta nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe