Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Kontakt

Jeśli chcesz Nas o czymś poinformować to napisz lub zadzwoń :

 

Biuro w Lublinie

al. Zygmuntowskie 4

20-101 Lublin

81 536 97 97

redakcja@lubelska.tv


Biuro w Kraśniku

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

81 826 17 11

biuro@lubelska.tv

 

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia lub masz pomysł na newsa wyślij e-mail

redakcja@lubelska.tv 

 

REDAKCJA:

 

Dziennikarze:

Krzysztof Boguń e-mail: krzysztof.bogun@lubelska.tv - HotSport

Jacek Michalczyk e-mail: j.michalczyk@lubelska.tv - Raport Kraśnicki / Raport Lubelski

Konrad Sławiński e-mail: konrad.slawinski@lubelska.tv  - Raport Lubelski 

Cezary Potapczuk e-mail: cezary.potapczuk@lubelska.tv - Kontrapunkt 

Marek Wieczorek e-mail: marek.wieczorek@lubelska.tv -30+ Show / Wieczorek przy mikrofonie 

 

Operatorzy/Montażyści:

Patrycja Sarzyńska e-mail: p.sarzynska@lubelska.tv

Wiktoria Samborska e-mail: w.samborska@lubelska.tv

Rafał Pop e-mail: r.pop@lubelska.tv - inżynier wozu transmisyjnego, obsługa IT 

                 

WŁAŚCICIEL:

Sławomir Opoka s.opoka@beiksserwis.pl

Krzysztof Machulski krzysztof@beiks.pl

 

DYREKTOR MARKETINGU

Tadeusz Stawryłło

tel. +48 604 990 178

e-mail: ts@lubelska.tv  i  promocja@ktv.pl/


 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

 

brand manager Łuków 

Bartosz Leśkiewicz

tel: 691 171 076

email: bartosz.leskiewicz@lubelska.tv

 

brand manager Lublin

Monika Wielgosz

tel: 602 422 322

email: monika.wielgosz@lubelska.tv


 

Lublin:

 

Krzysztof Boguń

tel: +48 501 055 076

e-mail: krzysztof.bogun@lubelska.tv


Tomasz Wróblewski

tel: +48 531 906 843

e-mail: tomasz.wroblewski@lubelska.tv


Klaudia Karkut

tel: +48 505 474 365

e-mail: klaudia.karkut@lubelska.tv


Justyna Bień

tel: +48 661 177 959

e-mail: justyna.bien@lubelska.tv


 

Chełm:

Adam Pióro

tel.: +48 730 570 570

e-mail: adam.pioro@lubelska.tv

 

Szukasz pracy ? Chcesz zgłosić do nas aplikacje ? Napisz na praca@lubelska.tv

 

 

Dane do F-v:

    Telewizja Kraśnik
    Machulski Opoka Sp.j.
    ul. Koszarowa 12a
    23-200 Kraśnik


    NIP: 715-16-59-580
    REGON: 431285983
    Konto: Bank Pekao SA 65 1240 2395 1111 0010 5799 0638

 

Jeśli chcesz się zareklamować to kliknij w link

Organ prowadzący/dane do faktury:

 

Telewizja Kraśnik

Machulski Opoka Sp.j.

ul. Koszarowa 12a

23-200 Kraśnik

Tel.: 81 826 17 11

NIP: 715-16-59-580

REGON: 431285983

Konto: Bank Pekao SA 65 1240 2395 1111 0010 5799 0638

 

  • TAGI: